top of page
headblade-icon-pos.jpg


HeadBlade 101

*****

Holicí strojek HeadBlade je založen na jednoduché myšlence udělat z prstu rukojeť a použít zavěšení jako v autě pro holení bez škrábanců. S HeadBlade zůstane vaše dlaň a prsty

po celou dobu v kontaktu s pokožkou hlavy, což vám umožní oholit se hmatem (užitečné pro zadní část hlavy, není potřeba zrcadlo).

Víme, že holení s HeadBlade je rychlejší, jednodušší a prostě lepší než tradiční holicí strojek.

Jak používat HeadBlade

HeadBlade have a use 1.png

VLOŽTE PROSTŘEDNÍ PRST DO KROUŽKU


Jakmile nasadíte HeadBlade, ujistěte se, že míč (Moto) nebo kola ATX směřují dopředu. Nezapomeňte použít krém na holení HeadSlick pro nejtěsnější oholení.

HeadBlade have a use 3.png

VEDENÍ S KULIČKOU

 


S míčem vpředu nasaďte HeadBlade na hlavu. Vyzkoušejte zavěšení a otočnou hlavu, abyste se ujistili, že získáte správný tlak a úhel.

HeadBlade have a use 2.png

HLADKÉ HOLENÍ

 


Přejíždějte HeadBlade zezadu dopředu. Pohodlně jemně přitlačte, aby se čepel přizpůsobila vaší hlavě. HeadBlade používejte také na obličej a/nebo tělo.

VIDEO návody

HeadBlade ATX 101

MOTO / ATX holení zadní strany hlavy

MOTO / ATX  výměna žiletek

MOTO / ATX  výměna adaptéru

Jaký strojek HeadBlade si mám koupit?
*****

Pokud jste v HeadBlade nováčci, vřele doporučujeme HeadBlade MOTO. MOTO posouvá naše patentované odpružení a ovládání konečky prstů na zcela novou úroveň! Jedinečný design holicího strojku MOTO umožňuje, aby se žiletka otáčela nahoru a dolů (podle obrysu pokožky hlavy), zatímco se tělo může naklánět ze strany na stranu, stejně jako MOTO GP racer!

Duální aktivní odpružení MOTO Razor System používá stejné kazety s náhradními čepelemi HB4, které preferují uživatelé ATX! S MOTO neexistuje žádná křivka učení, takže se nemusíte bát, pokud přecházíte z tradiční rukojeti holicího strojku. Můžete ho použít i na holení obličeje a těla!

bottom of page