top of page
Snímek obrazovky 2024-03-01 153849.jpg


Výhody a nevýhody holení hlavy?

*****

Když se rozhodnete oholit si hlavu, do hry vstoupí mnoho faktorů. Bude to vypadat dobře? jak to udělám? Umím správně hospodařit a pečovat o svou hlavu? Co si pomyslí ostatní? Holení hlavy má mnoho výhod, které mohou vést k vyššímu sebevědomí a sebevědomí. Nakonec se jedná o osobní volbu a je důležité znát výhody a nevýhody holení hlavy, než se rozhodnete.

Výhody holení hlavy

Žádné potíže. Když si oholíte hlavu, už se nemusíte starat o česání nebo úpravu vlasů. Jakmile je vaše hlava oholena, není třeba dělat žádnou extra péči. Ti, kteří trpí vypadáváním vlasů, mají potíže najít účesy, které jim budou vyhovovat – pokud máte oholenou hlavu, tato nepříjemnost odpadá.

Už žádné utrácení peněz jsou holiči. Když si oholíte hlavu, stanete se svým vlastním odborníkem na péči: není třeba navštěvovat holiče. Společnosti, jako je HeadBlade, vytvořily nejmodernější, cenami ověnčené holicí strojky, které VÁM poskytnou ty nejlepší nástroje k osobnímu oholení, podle vašeho pohodlí.

Vyholené hlavy jsou zdarma. Bez ohledu na vaše vousy vypadají oholené hlavy dobře na všech různých stylech.

Mytí je snadné. Proces sprchování / péče je mnohem jednodušší s oholenou hlavou. Je to prostě příjemnější. Navíc ušetříte za toaletní potřeby a vlasové přípravky.

Vypadáš mladší. Ti, kteří mají mužskou plešatost, vypadají starší kvůli výrazné řídkosti vlasů. S vyholenou hlavou eliminujete jakékoli stárnutí spojené s vypadáváním vlasů.

Nevýhody holení hlavy

Uvědomění si tvaru hlavy. Uvědomte si tvar hlavy. Jakmile si oholíte hlavu, lidé budou neustále vidět tvar vaší lebky. Pokud máte zvláštní tvar hlavy, můžete si být vědomi své oholené hlavy.

Úžeh. Jakmile je vaše hlava oholena, je vystavena slunci jako nikdy předtím. Ujistěte se, že používáte opalovací krém, který má SPF alespoň 50. HeadLube SPF neobsahuje Oxybenzone a Octinoxate a vytváří silnou vrstvu, ale nezanechává na vás mastné zbytky.

Vyžaduje rutinu. Pro udržení hladké vlasové pokožky si člověk musí vytvořit pravidelnou rutinu holení (Další informace). To vyžaduje čas a úsilí, ale nakonec se to stane součástí vašeho režimu péče. Investice do kvalitních produktů, jako jsou sady na holení a holicí strojky HeadBlade, mohou tento proces učinit přímočarým a méně náročným.

Citlivá kůže. Pokud máte citlivou pokožku a máte sklony k vysušení a akné, může být holení zatěžující. Abyste měli úspěšné oholení, dbejte na to, abyste udržovali pokožku hlavy hydratovanou a mějte po ruce produkty, které vám pomohou v boji proti zarudnutí a podráždění. Například ClearHead pomáhá předcházet zarůstání chloupků a odstraňuje ty, které máte. ClearHead obsahuje extrakt ze zeleného čaje a zinek PCA, který přirozeně potlačuje mastnotu. Základním pravidlem je zacházet s hlavou stejně jako se svou tváří.

bottom of page