top of page
headblade-101-self-headshave-for-the-first-time-884140_1728x_cz.jpg


HeadBlade 101: Vlastní holení hlavy poprvé
*****

Gratulujeme k jednomu z nejlepších rozhodnutí... rozhodli jste se oholit si hlavu! Holení hlavy vyžaduje chuť a sebevědomí a poprvé ve vás může vyvolávat určité obavy. Přestože má HeadBlade patentovanou nejlepší technologii břitů v oboru, existuje několik tipů, které mohou pomoci zlepšit proces holení. Nestyďte se klást otázky. Jsme tu, abychom vás naučili! Naučte se, jak co nejlépe využít tuto hru, která mění hru.

Tipy pro první holení hlavy

  1. Holení po sprše – Když vyjdete ze sprchy, vaše vlasy jsou nejjemnější. Když jsou vlasy měkké, můžete jemně použít holicí strojek. Navíc je méně pravděpodobné, že se popálíte žiletkou nebo se pořežete.

  2. Používejte správné produkty na holení – Peeling před holením zbaví pokožku odumřelých buněk a vyleští povrch pokožky. HeadShed Scrub působí jako účinné předholení a připravuje pokožku.

  3. Krém na holení – Výběr správného krému na holení může být úspěšnou volbou. Krém na holení HeadSlick obsahuje speciální lubrikanty, které umožňují břitům klouzat bez námahy. Mentolové složení zanechá vaši pokožku svěží. Vzhledem k tomu, že HeadSlick je roztok na vodní bázi, lze čepele snadno opláchnout.

  4. Dobrý výhled – Holte se před zrcadlem v místnosti s dobrým osvětlením. Pokud jste schopni vidět všechny úhly, je menší šance, že se pořezáte.

  5. Správný směr – Toto je základní zásada péče: HOLUJTE SE SMĚREM, VAŠE VLASY ROSTOU. Přestože je příjemné holit se proti srsti, může to vést k velkému popálení žiletkou.

  6. Rutina péče o srst – Zavedením rutiny bude holení vrozenou součástí vašeho procesu péče o srst.

  7. Investujte do SPF – musíte si chránit hlavu. UV paprsky jsou škodlivé. Pokud nejste zvyklí si holit hlavu, musíte pamatovat na ochranu této nové zranitelné oblasti. Produkt s dvojím účinkem, jako je HeadLube SPF 50, nejen chrání vaši pokožku před sluncem, ale také hydratuje. HeadLube má hustší konzistenci, takže se dobře nanáší a nezanechává žádné mastné zbytky.

bottom of page