top of page

Aveline - Víte jak se správně oholit bez podráždění a zarůstajících chloupků?

Bez ohledu na to, jak jste ostříleni, není vždy snadné získat čerstvé, čisté oholení, které chcete. V Aveline už něco o holení víme a proto jsme se rozhodli sdílet vám těchto pět nejlepších tipů pro dokonalé oholení.

Postupujte podle těchto 5 jednoduchých kroků a získejte co nejvíce ze svého oholení.

1. Před, před, před!
Ošetření pleti je nejdůležitější součástí těsně před oholením. Oholení suchých chloupků je nejen nepříjemné, ale může také poškodit žiletky, Proto před holením zajistěte zvlhčení  pokožky vodou a holicím krémem. Pokud ji chcete před holením lépe připravit, zkuste před holením peeling pleti. Odstranění jakékoli odumřelé kůže vdechne pokožce nový život, takže bude hladší. Strojek tak bude po pokožce lépe klouzat. Podívejte se na náš tělový peeling Salt & Sugar Peeling, abyste získali dokonalý peeling, který vám připraví pokožku pro holicí strojek pro lepší holení!

womens_razor_shaving-tip1b.jpg

2. Jděte s růstem chloupků
Při holení nezapomeňte holit ve směru růstu chloupků, abyste zabránili podráždění a zarostlým chloupkům. Pokud hledáte hladké oholené, můžete zkusit holení proti směru růstu, ale pohybujte se opatrně a použijte holicí krém! Nepoužívejte tupé žiletky aby nedošlo k podráždění pokožky! Vyzkoušejte Aveline krém na holení s bambuckým máslem, která vytvoří další vrstvu ochrany pro hladké oholení. 

womens_razor_shaving-tip2b.jpg

3. Holící čepele 101
Bohužel, pokud jde o vysoce kvalitní oholení, neuděláte to starým břitem. Obvykle čím více ostří v holící kazetě, tím přesnější bude oholení. Ujistěte se, že použijete holící kazetu s břity, která je uzavřena v něčem, co při holení zvlhčuje pokožku - většina kazet obsahuje zvlhčující proužek aloe, který uklidňuje citlivou pokožku. Naše holící strojky Aveline jsou dodávány se šesti (6) noži a zvlhčovacím proužkem a aloe, vitamínem E a levandulovým olejem, což zajišťuje přesné oholení bez vysušení pokožky.

womens_razor_shaving-tip3b.jpg

4. Jednou stačí
Častou chybou, kterou mnozí lidé dělají je. že se snaží oholit několikrát stejné místo a myslí si, že se tak oholí lépe. Ale nenechte se zmást! Použití holicího strojku na již jednou oholenou pokožku je ve skutečnosti hlavní příčinou podráždění a popálení od holicího strojku. Namísto toho, abyste opakovaně procházeli stejnými oblastmi, najděte břitvu, která odstraní vlasy pouhým jedním přejetím. Nejenže jsou holící břity Aveline přesné, ale otáčejí se ve všech směrech, což jim umožňuje pokrýt maximální plochu povrchu při každém přejetí břitu při holení.

womens_razor_shaving-tip4b.jpg

5. Po holení nespěchejte

Další častou chybou je nanášení pleťové vody ihned po holení. Protože čerstvě oholená kůže je často neuvěřitelně citlivá, je nejlepší počkat přibližně 30 minut, než na ni něco nanesete, protože je citlivá na podráždění. Pokud vám vadí pocit, že pokožku máte po holení třeba suchou a nemůžete vydržet pocit pleti bez ošetření, zkuste pokožku zvlhčit něčím trochu přirozenějším co pokožku tolik nepodráždí. Vyzkoušejte odlehčený Botanické tělové mléko Aveline, který po holení zanechá pokožku hebkou.

womens_razor_shaving-tip5b.jpg

Napište nám vaše typy na holení.

bottom of page